Giyim

Son moda bayan gömlek modelleri

Son moda bayan gömlek modelleri fiyat listesi

Son moda bayan gömlek modelleri

18 Ağustos 2017 20:01
-A

+A

Bayan Gömlek

Genç, yaşlı, ev hanımı ya da çalışan hiç fark etmeksizin her kadının temel giysi ihtiyaçlarından birisi de bayan gömlek çeşitleridir. İster günlük kıyafet olarak isterseniz de iş kıyafeti olarak gömlek tercih edebilirsiniz.

Gömlek Çeşitleri

Gömleklerin sınırsız çeşitlilikte olduğunu söylemeden geçmeyelim. Çünkü her gömlekte bulunan ayrıntı onu diğerlerinden farklı kılmaktadır. Bazen yakanın sivri ya da hakim yaka olması, bazen kolunun uzun ya da kısa hatta sıfır kollu olması gibi ayrıntılar bayan gömlek çeşitliliğini arttırmaktadır. Ama genel bir şekilde ifade etmek gerekirse düğmeli-fermuarlı, tek renk- kareli, uzun- kısa kollu gibi çeşitlere ayrılabilir.

Günlük Gömlekler

Gençler daha çok spor Gömlekler giymeyi tercih ediyor. Bu gömleklerin başında ise kareli gömlekler geliyor. Çiçekli ya da çizgili Gömlekler de günlük gömlek çeşitlerinden. Kot gömlekler de yine her yaş grubunun severek giydiği ürünlerden.

İş Gömlekleri

İş Gömlekleri olarak genellikle sivri yaka ve tek renk gömlekler tercih edilirken, şimdilerde sifon gömlekler de sıklıkla giyiliyor. İş için tercih edilen bayan gömlek modelleri genellikle Düğmeli olan gömlekler okuyor. Siz de daha fazla gömlek seçeneği için www.denizbutik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku