Kampanyalar

Koçtaş 2015 Temmuz indirimli fiyat kataloğu

Koçtaş Haziran-Temmuz indirimli fiyat kataloğu

Koçtaş 2015 Temmuz indirimli fiyat kataloğu

24 Haziran 2015 15:27
-A

+A

Koçtaş, müşterilerine özel çözüm ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor. sektör profesyonellerine ve uzmanlarına özel hizmet ve ürünler sunan Koçtaş, rehber niteliği taşıyan 436 sayfalık ‘Yeni Ticari Kataloğu’nu müşterilerinin beğenisine sundu.

Ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş ‘Daha Güzel Evler, Daha Güzel Hayatlar’ sloganıyla yenilikçi fikir ve çözümlerle sektörde fark yaratıyor. Koçtaş tarafından hazırlanan ve yapı sektöründeki profesyoneller ve uzmanlara hitap eden yeni Ticari Katalog’da, Koçtaş’ın geniş ürün gamı ve marka seçenekleri tek bir kaynakta toplandı.

436 sayfalık kapsamlı katalog, ticari müşterilerin ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri bir araya getiriyor.
Koçtaş’ın Ticari Kataloğu, tüm ticari ve profesyonel Koçtaş müşterileri için bir rehber niteliği taşıyor. Katalogda uzman görüşlerinin yanı sıra inşaat ve ahşap ürünlerinden el aletleri ve nalburiyeye, banyo ürünlerinden boya kategorisine kadar yaklaşık 5.000 çeşit ürün yer alıyor.

Koçtaş, yeni kataloğun yanı sıra toplu alım yapan ticari müşterilerine özel ‘Koçtaş Ticari Kart’ ve az az ama sık alışveriş yapan ‘Usta’ müşterilerine özel ‘Koçtaş Boyacı Kart’ uygulamalarını da tek bir kartta, ‘Ticari Kart’ adı altında birleştirdi.

Profesyonellere profesyonelce hizmet sunan Koçtaş’ın ‘Yeni Ticari Kataloğu’unda uzman danışmanlık hizmeti, özel avantajlar ve binlerce ürün çeşidi sizleri bekliyor. Koçtaş’ın ‘Yeni Ticari Kataloğu’nu www.kocta.com.tr internet mağazası, https//m.kocta.com.tr mobil mağaza ve akıllı telefon&tabletlere yüklenebilen mobil uygulamaların “Kataloglar” bölümünden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

http://www.alisverisrehberi.com/kampanya/koctas_2015_ticari_katalogu_yayinlandi.36327.html

AYLIK KATALOG VE  ÜRÜN FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLA
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku