Kampanyalar

Gitti Gidiyor Mayıs ayı indirim kampanları

Gitti Gidiyor Mayıs ayı indirim kampanları

5 Mayıs 2015 22:27
-A

+A

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com Mayıs ayında world kredi kartı ile anlaştı. Mayıs ayında gittigidiyor üzerinden yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 50, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edecek.

Kampanya katılımı için SMS gerekmiyor.

TEB Worldcard ve Albaraka Worldcard dahil olacak. Vakıfbank world dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.

GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı bu kampanyadan da faydalanabilecektir.

Kazanılan Worldpuan’lar 19 Haziran 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 27 Haziran 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 28 Haziran 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanamı olmayacaktır.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Business kartlar, banka kartları, VakıfBank Worldcard ve PayPal ödemeleri kampanya kapsamında değildir.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku