Kampanyalar

En hızlı makarna siparişi

En hızlı makarna siparişi getiren firmalar

En hızlı makarna siparişi

13 Ekim 2016 17:44
-A

+A

Makarna

Makarnayı kim sever, en çok çocuklar sever dediğinizi duyar gibiyim. Evet makarnayı en çok çocuklar sever, makarna yaparken makarnanın içerisine doğal besinler eklememiz, çocuklarımızın daha zinde ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Makarna beden için çok fazla bir şey ifade etmez. Fakat peynir eklendiğinde kalsiyum kaynaklı, domates eklendiğinde likopen kaynaklı, kıyma veya et eklendiğinde protein kaynaklı olabilir.

Çocuklarınıza Karışım Makarnalar

Bazı çocuklara yemek yedirmek oldukça zordur. Uzman görüşlerine göre çok fazla doğal olmayan şeylerden yedirmektense bir çocuğun zaten aç kalması daha iyidir. Sağlıklı besinlere yönlendirebilmek için çocuklarınıza yemekleri anlatarak sevdirin.

Mesela 5 yaşındaki bir çocuk için makarna domatesi seviyormuş ayrılmak istemiyor deyip likopenden zengin bir makarna yedirebilirsiniz. Kıyma ile makarna ayrılmak istemiyor diyerek kıymalı makarna yedirerek çocuğunuzun protein almasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Tüm yemekler ve bebek beslenmeleri için bilgi almak istiyorsanız. Mutlaka http://www.makarnalutfen.com/ internet adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Her çeşit beslenme bilgisini bulabileceğiniz bu sitede hamile beslenmesinden bebek kahvaltı çeşitlerine kadar tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku